O nás

O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2014, patríme medzie menšie skladovacie- prepravné firmy. Vďaka tomu vieme ku každemu zákazníkovi pristúpiť individuálne a ponúknuť osobitú ponuku na mieru. Samozrejme ako každá spoločnosť máme viacerých obchodných partnerov, a práve tým dokážeme vyhovieť každej požiadavke zákazníka . Naším cieľom je spokojnosť našich zákazníkov. Vďaka spokojnosti našich zákazníkom sa zaradíme do kvalitných spoločnosti a tým získáme nových zákazníkov.

Neustále rastieme ako ekonomicky,tak aj  technológicky. Naše skladové priestory sú vykúrované a prisposobené ku skladovaniu akéhokolvek tovaru. Naše priestory sú monitorované a zabezpečené zabezpečovacím systémom. Naše vozidlá sú neustále monitorované.

Náš vozový park neustále obnovujeme, jazdíme vždy len na servisovaných vozidlách. Naš personál je vyškolený a úspešne zvládne každú situáciu. Zabezpečíme komplexný balík služieb pre e-shopy a obdobné zásielkové obchody od objednania tovaru, spracovanie, kompletovanie, reporting vyskladnenie až po doručenie tovaru priamo Vášmu zákazníkovi.